Ogłoszenia duszpasterskie 25.08.2019 r.

DWUDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                    25 sierpnia 2019

Ostania niedziela sierpnia, kończący się czas wakacji i urlopów przynaglają nas do wdzięczności za wszelkie Boże dary, które stały się naszym udziałem w minionych miesiącach. Pamiętajmy o uwielbieniu dobrego Boga w naszych osobistych modlitwach.

Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 6.45 oraz oprócz wtorku i czwartku również o godz. 18.00.

Jutro przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze Św. o godz. 6.45 i 18.00.

Spowiedź św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego w sobotę od godz. 16.30.

Kończy się czas letnich wakacji dla dzieci i młodzieży. Od przyszłej niedzieli Msza św. popołudniowa w niedziele i święta będzie odprawiana o godz. 16.00.

Katecheza chrzcielna w sobotę po Mszy św. wieczornej.

Msza Święta na Lubaniu w następną niedzielę, 1 września o godz. 14.00.

Zmiana tajemnic różańcowych w następną niedzielę jak zwyczajnie.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Do sprzątania kościoła jutro po Mszy św. porannej prosimy z rodzin: Anity Piszczek, Teresy Noworolnik, Jadwigi Jurek, Heleny Gorączko, Mieczysława Kozielca, Aleksandry Adamczak, Bogdana Noworolnika, Krystyny Łopata, Anny Podgórskiej, Tomasza Homerskiego.

• jutro – Matka Boża Częstochowska,
  • we wtorek – św. Monika (331-387), matka i orędowniczka nawrócenia św. Augustyna, patronka matek i wdów,
  • w środe – św. Augustyn (354-430), biskup, Doktor Kościoła, filozof, chrześcijański pisarz, teolog łaski,
  • w czwartek – św. Jan Chrzciciel w tajemnicy męczeńskiej śmierci.